חוכמת האדמה - מרכז לריפוי טבעי - קוסמטיקה טבעית ארומטרפית - "עומר הגליל"
דר. האושקה - Dr. Hauschka - מוצרי קוסמטיקה ביו-אורגנית  |  

הצטרפות לרשימת התפוצה
מונה:

תאריך ושעה
 

דף הבית >> קוסמטיקה וטיפוח טבעיים >> קוסמטיקה טבעית ארומטרפית - "עומר הגליל"
 
עומר הגליל ארומתרפיה
הוקמה על ידי אירית ורון קינן בשנת 1995 מתוך מטרה לקדם ולהגביר את המודעות לדרך טיפול מופלאה הקיימת משחר ההיסטוריה האנושית ונקראת ארומתרפיה.
"בעומר- הגליל" מאמינים כי בחיפוש אחר היופי צריך לדאוג קודם כל לבריאות וכדי להשיג זאת עלינו להשתמש במוצרים טבעיים בעלי איכות ללא פשרות שאינם גורמים לתופעות לוואי.
 

מוצרי החברה מתחלקים לקבוצות ע"פ ייעוד המוצרים או החומרים הפעילים המרכזיים
טיפול וטיפוח הפנים:
טיפוח לעור שמן ובעייתי
לתינוק ולאם
סידרת היפופיאה (=אובליפיכה) - אנטי אייג'ינג מוצרים טיפוליים לעור הפנים והצוואר מוצרים לטיפוח השיער
סדרת CQ10 - אנטי אוקסידציה מוצרים לניקוי הפנים (מיועדים לכל סוגי העור מוצרים טיפוליים נוספים
סידרת רימונים (מתאימה לכל סוגי העור מי פנים ארומתיים  

טיפוח עור הפנים

סידרת אנטי אייג'ינג המבוססת על האובליפיכה (=היפופיאה) ועל שמן Immortal
צמח האובליפיכה ידוע בשל תכונותיו הייחודיות המרפאות והאנטי דלקתיות . הוא גדלבערבות סיביר, ומפירותיו העסיסיים והכתומים מפיקים שמן העשיר בויטמינים, ביסודות כימיים ובחומצות אמינו. וכן מרכיביםנוספים האחראים על שמירת בריאות העור. שמן האובליפיכה בקוסמטיקה משקם את העור לאחר קרינת יתר וכוויות שמש, מחדש את העור, ומגן בפני נזקה הסביבה, רדיקלים חופשיים ותרכובות מסרטנות ומחזק את טונוס העור.
שמן ה-
IMMORTAL מופק מצמח אלמוות הכסף / Paronychia argentea מצויין לטיפול בעור בעייתי, מפזר שטפי דם, מחזק כלי דם, עושה מעין פילינג קבוע לעור, ומונע מתאים מתים להישאר על שטח העור.אלמוות הכסף מכיל מרכיב ייחודי הנקרא טיוניל אשר מיד עם מריחתו על העור הוא מפעיל מנגנוני הריפוי הטבעיים של תאי העור ומעודד צמיחת תאים חדשים.
סרום היפופיאה אנטי אייג'ינג
שמן להזנה ושיקום לשימוש יום יומי לנשים ולגברים כאחד, המכיל: אובלפיחה, ויטמין A, המפ, שמן קלנדולה, שמן אבוקדו, שמן חוחובה, שמן נר הלילה, ויטמין E ושמנים אתריים. שמן היפופיאה אנטיאייגינג נספג בקלות ואינו מותיר תחושה שומנית, העור מקבל גוון ובוהק של בריאות וחיוניות, מרקם העור מתעדן והוא נראה ומרגיש חלק וצעיר יותר.
הסרום מתאים לבעלי/ות עור מבוגר, עור עייף, חסר חיים, אפור, לעידון קמטים קיימים ולמניעת קמטים חדשים. הסרום מעודד יצירה ובניה של תאי עור חדשים ובריאים, ושומר על התאים והרקמות מפני השפעות האקלים ומפני תקיפה של רדיקלים חופשיים, משפיע ומחזק את שכבת הקולאגן התומכת בעור. השמן מכפיל את רמת הלחות של העור ומומלץ להשתמש בו גם סביב העיניים.
אופן השימוש: למרוח מספר טיפות בוקר וערב לאחר ניקוי הפנים, להספיג ולמרוח קרם יום או קרם הזנה מסדרת היפופיאה. מומלץ למרוח גם סביב העיניים, הצוואר והמחשוף.
 

קרם יום היפופיאה אנטי אייג'ינג
קרם עדין הנספג בקלות, אינו מותיר שכבה שומנית על שטח העור, מיועד לעור מבוגר עם קמטים וקמטוטים לשימוש יום יומי גם כקרם עיניים וצוואר. הקרם מכיל- שמן אובלפיחה, שמן המפ, ויטמין E, נר הלילה, שמן קלנדולה, שמן דקל, שמן רוז היפ, שמן נבט חיטה, שמן ורדים אבסולוט בולגרי, ושמנים אתריים נוספים.
מיד עם תחילת השימוש ניכר שיפור עצום במראה עור הפנים, קמטוטים נעלמים והעור מקבל מראה של זוהר ובריאות. לטיפול מושלם מומלץ למרוח לפני הקרם סרום היפופיאה.
יש לנקות את הפנים ולמרוח מהקרם, מומלץ לחזור על הפעולה בוקר וערב.
מתאים לנשים בכל גיל, ולגברים כקרם לאחר גילוח.


קרם הזנה היפופיאה
קרם עשיר, מועשר בשמנים אתריים ושמנים צמחיים. מכיל- אלוורה, אובלפיחה, שמן המפ, נר הלילה, שמן אבוקדו, שמן דקל, שמן קוקוס, חמאת שיאה, שעוות דבורים אורגנית, שמן גזר, שמן נבט חיטה, שמן קלנדולה, ויטמין E, שמן רוז היפ ושמנים אתריים נוספים.
הקרם נספג בקלות ומיועד לשימוש כקרם לילה או לעור יבש, עייף, ובלוי. מתאים לשימוש גם סביב העיניים והצוואר.
אופן השימוש: לאחר ניקוי הפנים יש למרוח קרם הזנה ולהספיג בתנועות ליטוף מלמעלה למטה. מומלץ להשתמש בוקר וערב ולפי הצורך.
מתאים לנשים ולגברים כאחד.

מסיכת הזנה היפופיאה אנטי איג'ינג
מסכת ההיפופיאה מיועדת לטיפול בעור יבש, עור מתבגר, עייף, בלוי וכן לעור מבוגר ומקומט. מחדירה לעור לחות, הזנה ורכיבים תזונתיים בצורה מרוכזת. מחזקת ומגמישה את מרקם העור, ומעודדת יצירה של תאים חדשים בריאים וצעירים, מצעירה את מראה העור ומחליקה אותו. מסכת ההיפופיאה מכילה את את השמן האתרי המדהים אלמוות הכסף המכיל מרכיב ייחודי הנקרא טיוניל אשר מיד עם מריחתו על העור הוא מפעיל מנגנוני הריפוי הטבעיים של תאי העור ומעודד צמיחת תאים חדשים. מכיל גם: שמן היפופיאה, חמאת מנגו, חמאת שיאה, ויטמין E,ויטמינים מקבוצת B,חמאת קקאו, שעוות דבורים אורגנית, שמן חוחובה, שמן נבט חיטה, שמן רוז היפ, שמן קלנדולה, שמן אבוקדו, שמן גזר ושמנים אתריים נוספים.
מסכה עשירה בויטמין E , חומצות שומן החיוניות לבריאות העור, ויטמינים מקבוצת B ומינרלים רבים.

אופן השימוש: לאחר ניקוי הפנים יש למרוח שכבה דקה מהמסכה, להשאיר על העור כ- 25 דקות ולהספיג את העודפים בעזרת טישו, מומלץ למרוח גם סביב העיניים והצוואר. יש לחזור על הפעולה פעם בשבוע, לאחר הטיפול אין צורך למרוח קרם נוסף. 
סדרת אנטי אוקסידציה / CQ10 (מתאימה לבעלי/ות כל סוגי העור למניעת הזדקנות)
ככל שאנו מתבגרים מתקשה הגוף בייצור מספיק של הקואנזים CQ10 , דבר שעלול לגרום לבעיות שונות, ולכן קבלתו באופן מלאכותי מן החוץ היא חשובה. CQ10 שומר על דפנות תאי העור מפני השפעות מזיקות של קרינת השמש וזיהום האוויר, ומסייע בהאטת תהליך הזדקנות העור ובמלחמה ברדיקלים החופשיים.
סרום CQ10
מתאים לכל סוגי העור לשימוש גם כקרם עיניים וצוואר. מכיל: CQ10, ויטמין A , המפ , שמן קלנדולה, שמן אבוקדו, שמן חוחובה, שמן נר הלילה, ויטמין E, ושמנים אתריים נוספים.
תערובת שמנים אנרגטית להזנה ולחידוש הויטליות וחילוף החומרים התאי והבין תאי, אשר מגבירה ומשפרת את עמידות העור כנגד רדיקלים חופשיים.
אופן השימוש: למרוח מספר טיפות בוקר וערב לאחר ניקוי הפנים, להספיג ולמרוח קרם יום או קרם הזנה מסדרת היפופיאה. מומלץ למרוח גם סביב העיניים, הצוואר והמחשוף.

 
 
קרם יום CQ10
קרם טבעי ועדין הנספג בקלות, אינו מותיר שכבה שומנית על שטח העור ואינו גורם להזעה המתאים לנשים בכל גיל גם כקרם עיניים וצוואר ולגברים כקרם לאחר גילוח. מכיל: CQ10, שמן נר הלילה, שמן קלנדולה, שמן דקל, שמן רוז היפ, שמן נבט חיטה, שמן ורדים אבסולוט בולגרי ושמנים אתריים.
הקרם שומר על לחות גבוהה בעור ומספק הזנה עמוקה. הקרם מכיל ריכוז גבוה של מינרלים וויטמינים המזרזים את תהליכי חידוש התאים ומגן על התאים מפני רדיקלים חופשיים.
אופן השימוש: יש לנקות את הפנים ולמרוח מהקרם, מומלץ לחזור על הפעולה בוקר וערב.

קרם הזנה CQ10
קרם המתאים לכל סוגי העור (ללא מגבלת שימוש, מתאים לנשים ולגברים כאחד) וכן כקרם לילה. ניתן לשימוש סביב העיניים והצוואר. מכיל: CQ10 ,אלוורה, שמן נר הלילה, שמן אבוקדו, שמן דקל, שמן קוקוס, חמאת שיאה, ויטמין E,
שעוות דבורים אורגנית, שמן גזר, שמן נבט חיטה, שמן קלנדולה, שמן רוז היפ ושמנים אתריים נוספים.
קרם עשיר, מועשר בשמנים, חמאת שיאה ושעוות דבורים. נספג בקלות ואינו גורם להזעה. זריקת אנרגיה לעור, שתי פעולות בתכשיר אחד גם הזנה וגם לחות.
אופן השימוש: לאחר ניקוי הפנים, למרוח קרם הזנה ולהספיג בתנועות ליטוף מלמעלה למטה. מומלץ להשתמש בוקר וערב ולפי הצורך.

 
מסיכת הזנה CQ10
מסיכה המתאימה לעור יבש, עייף, בלוי, וכקרם לילה (ללא מגבלת שימוש). מתאימה לשימוש גם סביב העיניים והצוואר. מכיל: CQ10 ,שמן דקל, שמן קוקוס, חמאת שיאה, שעוות דבורים אורגנית, שמן חוחובה,
נבט חיטה, רוז היפ, קלנדולה, אבוקדו,שמן גזר, שמנים אתריים.
המסיכה מעניקה "זריקת אנרגיה" לעור; עשירה בויטמין E, CQ10   ולכל סוגי העור מצויינת לשימוש יום יומי גם כקרם עיניים וצוואר.
אופן השימוש: לאחר ניקוי הפנים למרוח שכבה דקה מהמסכה, להשאיר על העור כ- 25 דקות
ולהספיג, מומלץ למרוח גם סביב העיניים והצוואר.יש לחזור על הפעולה פעמיים בשבוע, לאחר הטיפול אין צורך למרוח קרם נוסף.

 

לראש העמוד


 
סידרת רימונים (מתאימה לכל סוגי העור)
הרימון הוא אחד משבעת המינים של ארץ ישראל, הפרי וקליפתו מכילים סדרה של חומרים בעלי יכולת נוגדת חימצון גבוהה מאד. למיץ רימון יש כנראה גם השפעות על מערכת החיסון, במניעת זיהומים נגיפיים ובקטריאלים.
מיץ הרימון מכיל ויטמינים רבים והוא ידוע כמסייע לשמירה על בריאות הלב וכלי הדם. ברימון רכיבים התורמים גם להאטת תהליכי הזדקנות ולמניעת סרטן. הרמב"ם מציין את הרימון כסגולה לריפוי של פצעים, ולסילוק אש ורעילות מהעור, וכן בסילוק קמטים והחלקת העור.
סרום רימונים
סרום שמנים אנרגטי ומרוכז, עשיר בויטמנים ומינרלים. לחות והזנה בתכשיר אחד. מעניק בריאות וחיוניות, משפר ומגביר את חילוף החומרים התאי ועוזר לספיגה טובה יותר של הקרם. מתאים לשימוש גם סביב העיניים והצוואר.
אופן השימוש: למרוח מספר טיפות בוקר וערב לאחר ניקוי הפנים, להספיג ולמרוח קרם יום או קרם הזנה מסדרת היפופיאה. מומלץ למרוח גם סביב העיניים, הצוואר והמחשוף.
 
קרם יום רימונים
קרם יום עדין וקליל הנספג בקלות ואינו גורם להזעה. מגן על תאי העור ומעודד חילוף חומרים תאי תקין. מעניק עור חלק כמשי לאורך זמן. מכיל: שמן רימונים, שמן נר הלילה, שמן קלנדולה, שמן דקל, רוז היפ, שמן נבט חיטה, ויטמין E, שמן רוז אבסולוט ושמנים אתריים נוספים.
הקרם עשיר בנוגדי חימצון חזקים לשמירה על עור צח ובריא. עוזר למנוע ולרפא את פגעי השמש והזמן, אופן השימוש: לאחר ניקוי הפנים בסבון בוקר וערב יש מומלץ למרוח את הקרם גם מסביב לעיניים ולצוואר, מיועד לנשים ולגברים כאחד.


  
קרם הזנה רימונים
קרם הזנה המעניק לעור אנרגיה, אור וחיים חדשים. מכיל: שמן רימונים, חמאת שיאה, שמן נר הלילה, שמן מקדמיה, שמן שומשום, שמן דקל, רוז היפ, שמן נבט חיטה, שמן רוז אבסולוט ושמנים אתריים נוספים.
הקרם עשיר בפלבנואידים נוגדי חמצון, ויטמנים
A,C,E, מנרלים, חומצה פולית וברזל. מעודד חילוף חומרים תקין ומעניק עור צח ובריא, עוזר לשקם את פגעי השמן והשמש ומחזיר בריאות, רכות וחיוניות לעור הפנים.
אופן השימוש: לאחר ניקוי הפנים, למרוח קרם הזנה ולהספיג בתנועות ליטוף מלמעלה למטה. מומלץ להשתמש בוקר וערב ולפי הצורך.מתאים לשימוש כקרם יום עשיר או כקרם ללילה גם מסביב לעיניים ולצוואר, לנשים וגברים כאחד.


מסיכת הזנה רימונים
מסכת הזנה עשירה בנוגדי חימצון לטיפול עמוק ומיוחד. המסכה מחדירה לעור בצורה מרוכזת ויטמינים ומינרלים וכבר מהשימוש הראשון מעניקה עור מתוח זוהר וקורן בריאות. מעניקה זריקת יופי ובריאות לעור הפנים.
אופן השימוש: לאחר ניקוי הפניםיש למרוח שכבה דקה ולהמתין כעשרים וחמש דקות. לשטוף במים פושרים ולמרוח קרם.
 לראש העמוד
טיפוח לעור שמן ובעייתי
לעור שמן ואקנתי ממליצים מומחי החברה על שימוש ב-2 המוצרים הבאים,
בשילוב עם: 
מי פנים סרפד וסבון פילינג
קרם לעור שמן
קרם מצויין לסובלים מאקנה או מעור שמן!!!
הקרם מאזן את הפרשות השומן מבלוטות החלב, מבהיר את הכתמים ומרפא הצטלקויות שנוצרו כתוצאה מפצעי האקנה. מצויין לטיפול בפצעים קיימים ולמניעת הופעת פצעים חדשים. כבר לאחר מספר ימים ניתן לראות שיפור ניכר במראה העור ובמרקמו.
אופן השימוש: מומלץ לנקות את הפנים בוקר וערב ולאחר מכן למרוח
קרם
טיפולי.מסיכת אדמת חוואר
אדמת החואר ידועה בתכונותיה כסופחת רעלים, מונעת דלקות ודימומים, מגבירה את זרימת דם, ומזרזת את שיקום הרקמות.
מסכת טיפולית מיוחדת המיועדת לטיפול, ניקוי וטיהור לעור בעייתי, עור אקנתי, עור אדום ומגורה, עור שמן עם נקבוביות פתוחות, וכטיפול מכון לאחר הוצאת קומדונים כמסכת הרגעה וחיטוי. מכיל: אלוורה, אדמת חוואר, קאולין, שורש חותם זהב, שמן היפריקום, שמן פשתן, שמן סומסום, ויטמין
E, ושמנים אתריים נוספים.
המסכה מורידה דלקות ומשקמת את מרקם העור, מעלימה את האדמומיות המתלוה לעור אקנתי ודלקתי ומעניקה לו מרקם ומראה בריא וחלק. ללא מגבלת שימוש.
אופן השימוש: לאחר ניקוי יסודי של הפנים, יש למרוח שכבה דקה על כל הפנים והצוואר, להשאיר עד להתייבשות מלאה ולשטוף במים פושרים, לאחר מכן יש למרוח קרם טיפולי. רצוי לחזור על הפעולה פעמיים בשבוע. ניתן להשתמש במסכה גם כתרחיף לטיפול מקומי, על ידי מריחה על הפצע למשך הלילה.
  


 
מוצרים טיפוליים יחודיים לטיפול בעור הפנים והצוואר
סידרה להבהרת פיגמנטציה בעור הכוללת: קרם הבהרה, סרום ויטמינים
וסבון פילינג (למידע נוסף אודות הערכה), סרום טבעי לסימני מתיחה בצוואר | סרום לטיפול בקופרוז
קרם הבהרה
קרם ההבהרה מיועד להעלמת כתמי גיל, שמש, כתמים הורמונליים, כתמי כבד, כתמים של צלקות והצטלקויות שנוצרו כתוצאה מאקנה בעבר. הקרם נמכר כערכה יחד עם סרום ויטמינים.
הקרם משמש גם כקרם לחות והזנה ולכן מומלץ למרוח גם מסביב לעיניים ולצוואר.
תמציות הצמחים והשמנים שומרים על גמישות, רכות ורעננות העור ומעודדים יצירה ובניה של תאים חדשים ובריאים.
לאחר ניקוי הפנים בסבון פילינג יש למרוח מספר טיפות סרום ויטמינים עם אצבעות לחות להספיג ולמרוח קרם הבהרה, לקבלת תוצאה מהירה יש לחזור על הפעולה בוקר וערב.
התוצאות מתחילות להראות כחודש לאחר התחלת השימוש.הקרם אינו פוטוסנסטיבי, בעת חשיפה לשמש מומלץ למרוח מסנן קרינה בעל מקדם הגנה גבוה. לא להיחשף לשמש חזקה לאחר השימוש.
 


 
סרום ויטמינים
סרום טבעי של ויטמינים A,E.C אשר לא עברו כל תהליך על מנת שלא לפגוע ביעילותם ובתכונותיהם. סרום הויטמינים מעודד יצירה של תאים חדשים בריאים, מסייע לפזר את המלנין ( חומר פיגמנט המיוצר בתאים ואשר התרכזותו במקום מסויים גורמת לכתם בעור)
למקומו הטבעי בתאים ושומר על התאים החדשים מפני נזקי השמש והאקלים.
הסרום מגביר את פעילות קרם ההבהרה ולכן הם באים יחד כערכה.
כאשר משתמשים בקרם ובסרום מרוויחים עור חדש, צעיר ובריא.
 
לראש העמוד
 
סרום ארומטי לעור הצוואר
הצוואר הוא החלק המקשר בין הפנים והגוף ויופיו ניכר בעורו המתוח והמטופח. עם הגיל נעשית שכבת השומן התת עורית דקה יותר וחל אובדן של רקמת קולגן ואלסטין בעור הצוואר, אשר גורמים לו למראה רפוי ואט אט מופיעים בו קמטים רוחביים ואורכיים. טעותן הנפוצה ביותר של נשים היא ההתמקדות בטיפול בעור הפנים ולהזניח את עור הצוואר.
פגעי הזמן וחוסר הטיפול המתאים באזור הצוואר גורמים לו להזדקן מהר יותר ועל כן פעמים רבות, מעיד הצוואר על גילה האמיתי של האישה. על מנת להגן על עור הצוואר יש לטפל בו בדיוק כפי שמטפלים בעור הפנים.
כדאי להתחיל לטפח את עור הצוואר כבר מגיל הנעורים, בשל נטייתו להתקמט ולהזדקן מוקדם יחסית.
סרום לטיפול בקופרוז
"קופרוז" היא בעיית עור שכיחה המתבטאת בנימי דם בולטים המקנים לעור הפנים, צוואר או מחשוף מראה אדמומי, לא אסתטי ולפעמים גם מסוכן לבריאות.
התופעה נפוצה במיוחד בבהירי עור או באנשים המשתמשים באופן קבוע בתרופות מסוימות כמו סוגים שונים של אנטיביוטיקה או תרופות לדילול הדם. התופעה גם מופיעה באנשים השותים כמויות גדולות של אלכוהול.
תנאים מזג האוויר שונים וחשיפה בעיקר לשמש עלולים להדגיש את הבעיה.
הבעיה נובעת מהרחבה של כלי הדם הנמצאים קרוב לשטח פני העור. לאנשים עם נטייה לבעיה עור דק מיוחד לפחות באזורים הנגועים. האזור נראה אדום, יבש ורגיש מאוד לחום.
הסרום הטיפולי מיועד לטפל בבעיה ומומלץ להשתמש בו כי:
א. טיפול נכון ובזמן עשוי לעצור את התהליך ולמנוע החמרה .
ב. כי בדרך כלל הבעיה אינה בכל הפנים, אלא בחלק ממנו וחשוב מאוד לדעת לשלב תכשירים לפי אזורים.
 


מוצרים לניקוי הפנים
(מיועדים לכל סוגי העור)
סבון פילינג
סבון פילנג טבעי ועדין המורכב מסבון סלק סוכר, מינרלים, זרעי פשתן. הסבון מכיל חומצות שומן חיוניות  ומינרלים רבים.סבון מיועד לשימוש יום יומי; לניקוי יסודי של עור הפנים, להסרת תאי עור מתים, שומן, לכלוך, שאריות איפור. אינו שורט ואינו פוגע במרקם ובשלמות העור.
אופן השימוש: מומלץ להשתמש בסבון בוקר וערב, להרטיב את הפנים, למרוח מעט סבון ולהקציף היטב, לשטוף במים פושרים ולמרוח קרם מתאים לסוג העור.

 
סבון מתוק/סלק סוכר
סבון נוזלי טבעי בצבע ענבר ובמרקם קטיפתי, מופק מסלק הסוכר. הסבון משמש לניקוי יסודי
יום יומי לבעלי עור עדין ורגיש ולעור עם קופרוזיס. הסבון אינו פוגע במרקם העור ובמאזן החומציות הטבעית שלו.
אין מגבלת שימוש.
מכיל: סבון סלק סוכר.
סלק סוכר הינו זן ספציפי של סלק ששורשו עשיר בסוכרוז הוא מסייע לתאים לשמור על לחות. סבון המופק מסלק הסוכר ייחודי מסוגו ומשלב פעולת ניקוי, חיטוי ורענון, והוא מתאים גם לבעלי עור רגיש, אקנתי ושמן. שימוש קבוע בסבון מגןעל העור, ותורם למראה עור רך ונעים.


לראש העמוד
 

מי פנים ארומתיים
מי פנים רוז
מי פנים רוז לעור יבש מופקים מעלי הכותרת של פרחי ורדים ואינם מכילים אלכוהול.
מי פנים רוז מיועדים לניקוי לריענון העור.הם בניחוח פריחה עדין ומשאירים עור רך וחלק, מעניקים תחושת רעננות.
 
מי פנים לבנדר
מי פנים לבנדר מופקים מפרחי הלבנדר הידועים בתכונותיהם להרגיע את העור. מי הלבנדר מיועדים לעור רגיש ועדין, להרגעת גרויי עור, ולניקוי עדין במיוחד.
הלבנדר מלך השמנים מעניק לנו מי פנים ארומטיים טבעיים ועדינים בניחוח נפלא לטיפוח ושמירה על עור הפנים.

 
מי פנים פריחת התפוז
מי פנים פריחת התפוז מופקים ממיצוי קליפת פרי הדר ושמן פריחת תפוזים. מי פנים פריחת התפוז מבהירים את גוון העור, מנקים בעדינות את העור. שומרים על איזון הלחות הטבעית של העור ומעודדים את התחדשות תאי העור. מעניקים זוהר וברק לעור הפנים. פירות ההדר מעניקים מי פנים ארומטיים טבעיים ועדינים בניחוח נפלא של רעננות ופריחה. לטיפוח ושמירה לכל סוגי העור.
 


 
מי פנים סרפד
סרפד - צמח עוקצני שעליו מכילים כמויות גדולות של מינרלים וויטמינים כולל ברזל, אשלגן, סיליקה וויטמין C . הסירפד ידוע כעשיר בויטמין E , ויטמין C , ובטה-קרוטין. הוא נוגד דלקות וכן ידוע כצמח המנקה ומטהר את הדם ואת העור. הסירפד עוזר לכיווץ הנקבוביות וכלי דם בולטים.
מי פנים סירפד מנקים ומטהרים את העור ולכן יעילים מאד לטיפול במצבים של עור שמן ואקנתי. הסירפד עוזר לכיווץ הנקבוביות וכלי דם בולטים. מי פנים סירפד מכילים אלכוהול צמחי.
אופן השימוש: מומלץ לנקות ולרעננן את הפנים פעם ביום במי סירפד כחלק משיגרת הטיפול והטיפוח.


לראש העמוד
 
לתינוק ולאם
סידרת בייבילי לתינוק (כוללת סבון, שמן, משחת קלנדולה) ומוצרי תינוקות נוספים, מוצרים לאם וליולדת
סבון בייבילי
תערובת ריחנית של סבון טבעי ועדין במיוחד לתינוקות וילדים. הסבון נקי מכימיכלים וסולפתים ואינו פוגע באיזון של עור התינוק.
הסבון מיועד לגוף ולשיער.

שמן בייבילי
שמן בייבילי מיועד לטיפוח עדין ולטיפול כללי בעור התינוק, לטיפול בקרקפת, פנים וגוף.
מרגיע גרויי עור ורגישויות, לטיפול בתפרחת טיטולים, לאחר רחצה ולאחר כל החלפת טיטול.
שמן לעיסוי כללי של עור התינוק מכף רגל ועד ראש. זהו שמן מרגיע בעל ניחוח מלטף ומרגיע, מגביר את התפתחות מערכת העצבים ומחזק את טונוס השרירים בגוף. שימוש יום יומי בשמן שומר על מערכת חיסון חזקה ועל תינוק בריא, רגוע וחייכן. השמן נספג בקלות ומעניק גמישות ורכות.
לאחר רחצה למרוח את כל גוף התינוק בשמן ולהספיג בתנועות ליטוף עדינות. ללא מגבלת שימוש, מתאים לכל גיל מיום הלידה ולאנשים הרוצים לחוש כתינוקות.

מכיל: שמן מקדמיה, שמן רוז אבסולוט בולגרי, שמנים אתריים.

משחת בייבילי קלנדולה
משחת בייבילי קלנדולה ארומתית וטבעית עשירה בשמן קלנדולה וחמאת שיאה מצוינת למריחה בזמן החלפת הטיטול לטיפוח ושמירה על עורו העדין של התינוק.
בזמן החלפת טיטול למרוח את הטוסיק, המפשעות והבטן בקרם ולהספיג בתנועות ליטוף.
ללא מגבלת שימוש, החל מהחודש הראשון.
מכיל- חמאת שיאה, קלנדולה, ויטמינים, ג'ל אלוורה, שמן קמומיל רומן, שמן לבנדר, שמן רוז אבסולוט.סטופתוש – תחליב עדין וטבעי בריח נפלא הנספג בקלות. דוחה יתושים זבובים וחרקים נוספים. מצויין לטיפול באדמומיות ולהרגעת עור עקוץ ומגורה. מתאים למריחה על כל הגוף כולל פנים ואוזניים. מתאים גם לתינוקות!!! מכיל: גליצרין, חמאת שיאה, שמנים צמחיים, אלוורה, חוחובה, ושמנים אתריים נוספים. 

לראש העמוד
ליולדת - INOIL - שמן למסג' פירנאום
תערובת שמנים טבעית ועדינה המשפרת את הגמישות באזור הפרינאום ומזינה אותו.
מומלץ להתחיל למרוח את השמן מספר שבועות לפני הלידה תוך עיסוי המקום על מנת להגמיש אותו ולעזור לו להתכונן ולהיות יכול להימתח בזמן הלידה.
כדאי לקחת את השמן ללידה ולתת למיילדת להשתמש בו על מנת להימנע מקרעים בזמן הלידה.
 
ליולדת - Labor Pains - להקלת כאבי צירים
שמן עיסוי ארומתרפי עדין וטבעי להקלה בזמן צירי הלידה.
עיסוי בשמן מפחית את רמת הכאב והחרדה ומאפשר לאישה לשמור על נשימה נכונה וחיוניות לאורך כל תהליך הלידה. השימוש בשמן אינו מפריע להתקדמות הצירים.
  
לאם - פלקסיל - תערובת שמנים לטיפול בסימני מתיחה
לשימוש בזמן ואחרי דיאטת הרזיה, בזמן הריון ולאחר הלידה.
התערובת מכילה שמנים כגון נבט חיטה וויטמין E
הפועלים במשולב למיצוק והגמשת העור ולחיזוק הטונוס והמרקם. 
למרוח את השמן על בטן ריקה, להספיג תוך עיסוי המקום בתנועות מעגליות לחזור על הפעולה שלוש פעמים ביום.
מכיל: אבוקדו, נבט חיטה, ויטמין E שמנים אתריים.
 

מוצרי טיפוח לשיער
שמפו רוזמרין
שמפו טבעי לשימוש יום יומי המנקה את השיער ביסודיות ומטפח את עור הקרקפת. עוזר לטפל בנשירת שיער, בקשקשים, מתאים במיוחד לילדים לדחייה ולטיפול בכינים.
מכיל: סבון טבעי, שמן גזר, ושמנים אתריים נוספים. השמפו השמפו אינו מכיל סולפאטים או פראבינים וניתן לשימוש יומיומי.


 
שמפו שבטבט
מאזן את הפרשות השומן בעור הקרקפת, מחזק את שורשי השיער ומעמיק את גוון הצבע. מומלץ לסובלים מפסוראזיס ומסבוריאה. השמפו אינו מכיל סולפאטים או פראבינים וניתן לשימוש יומיומי.
שמפו רימונים
שמפו המחייה את השיער ומעניק לו ברק. השמפו אינו מכיל סולפאטים או פראבינים וניתן לשימוש יומיומי.

 
 
שמן מרוקאי לשיער – שמן המופק מפרי עץ הארגן העשיר בויטמינים וחומצות שומן חיוניות. מאט את הזדקנות העור, מונע יובש, מחזיר ברק לשיער יבש ופגוע, מטפח את הקרקפת ומאחה קצוות מפוצלים.
אופן השימוש: בלילה, לאחר החפיפה יש למרוח על כל השיער ובמיוחד להקפיד על הקצוות. בבוקר יש לחפוף שנית בשמפו טבעי.

 
מסכת שיער ארומטית
לטיפול בנשירת שיער, בשיער יבש, שיער מפוצל, קשקשים, סבוריאה בקרקפת או פסוריאזיס, לשימוש כמעצב שיער ללא שטיפה או כמסכת לילה. מכיל: חמאת שיאה, שמן קוקוס, שמן דקל, שמן זית, שעוות דבורים אורגנית, ושמנים אתריים נוספים.
אופן השימוש: לאחר חפיפת השיער בשמפו טבעי, יש למרוח מעט מהמסכה על הקרקפת ולעסות היטב עם קצות האצבעות. כאשר משתמשים במסכה כמעצב שיער יש לחפוף את השיער בסוף היום, אם משתמשים בה כמסכת לילה מומלץ בבוקר לחפוף ולמרוח שוב לעיצוב השיער.

 

לראש העמוד

מוצרים טיפוליים נוספים
קרם ידיים רגליים
קרם טיבעי העשיר בשמנים ארומתיים וצמחיים להזנה וטיפוח של עור הידיים והרגליים. מיועד לריכוך עור קשה ויבש גם במרפקים, לטיפול ברגליים עייפות או כואבות. מקל על גרד באיזורי היובש. הקרם מומלץ לחולי סכרת לשם שמירה על שלמות העור.

 
משחת פונגל
משחה טבעית ויעילה על בסיס חמאת שיאה ושמנים אתריים לשימוש נוח ויעיל לפטריות עור ואקזמות בכל הגוף.
הוראות שימוש- ליבש היטב את המקום ולמרוח שלוש פעמים ביום.
מכיל: חמאת שיאה, שמן קוקוס, שמן דקל, ויטמין E, ג'ל אלוורה ושמנים אתרים.
 
משחת הרפס
סנרגטיקת שמנים ייחודית לטיפול בוירוס ההרפס לסוגיו. הטיפול היחיד המביא לריפוי מושלם ומוחלט של הוירוס. לשמנים אתריים ישנה יכולת מיוחדת להגיע לוירוס. בזמן ההיתפרצות ישנו שביל המקשר בין הפצע לוירוס אנו מנצלים את הקשר הזה על מנת להוביל את השמנים האנטי ויראלים אל הוירוס שמיקומו בגוף לא ידוע לנו. מתחילים את הטיפול מיד עם הופעת הסמפטום יש למרוח את המשחה לפחות שלוש פעמים. ממשיכים למרוח פעם ביום על המקום בו היה הפצע למשך חצי שנה.
שימוש רצוף במשך חצי שנה מרפא בצורה מוחלטת את הוירוס.
מומלץ מאד לקחת בזמן הטיפול תמצית חיסונית על מנת לשמור על מערכת חיסון חזקה בזמן הטיפול.
מכיל: חמאת שיאה, קוקוס דקל, שמנים אתריים.
 
חמאת שיאה
מקור השמן הנו בסודן ובאפריקה. החמאה (צורתה הטבעית מוצקה כחמאה) נקטפת ומופקת מהגלעינים בכבישה קרה על ידי נשים בלבד ומשמשת למגוון רחב של שימושים.חמאת השיאה מכילה ריכוז גבוה של חומצות שומן חיוניות ועושר של מינרלים וויטמינים והשימוש בה במצבה הטבעי מזין ושומר על העור. החמאה יעילה ביותר לעור הפנים, סביב העיניים, צוואר, עור הגוף, כפות הידיים והרגליים, שפתיים ושיער. חמאת השיאה מצוינת כבסיס טבעי למוצרי תינוקות, מוצרים לטיפול בצלקות, כוויות, פצעים, נפיחות ויובש.
בעומר הגליל אנו עושים שימוש רחב מאד בחמאת השיאה והיא מהווה את הבסיס לכל הקרמים המשחות שאנו מיצרים.

לראש העמוד

טיפוח הגוף
קרם גוף ארומטי טבעי – קרם גוף טבעי בניחוח פטשולי, לבנדר ונרולי. עשיר בויטמין E, חוחובה וחמאה קריטה. נספג בקלות ומעניק לעור רכות מלטפת וניחוח נפלא.
 
 
קרם גוף רימון – קרם גוף טיבעי המכיל את תמצית פרי הרימון. עשיר בנוגדני חימצון, ויטמין E, A וC , מתאים לכל סוגי העור ובמיוחד לעור יבש, סדוק ומגורה. משקם את מרקם העור ומעניק לחות וחיוניות.
  
 
קרם גוף אובליפיכה – קרם גוף אנטי אייג'ינג עשיר בויטמינים, מינרלים וחומצות שומן יחודיות. מחזק ומגמיש את העור, מונע ומשקם קמטים וקמטוטים. משפר את טונוס העור ומשפר את תפקודי העור. מעניק לעור מראה זוהר, חלק ובריא.
  
 
סידרה להבהרת פיגמנטציה
ערכה מדהימה להבהרת כתמי פיגמנטציה, כתמי גיל, כתמי שמש וכתמי הורמונליים.
זהו שילוב ארומתרפי אקטיבי וייחודי של שמנים אתריים ותמציות צמחים פרי פיתוח עומר הגליל לאחר מחקר מעמיק ברזי רפואת הצמחים.
AROMA WHITNING הנו תכשיר שאכן עושה את העבודה. גם לאחר שניסית הכל וכלום לא עזר- קחי נשימה עמוקה ותעזי עוד פעם אחת.
ערכת ההבהרה מורכבת מסבון פילינג טבעי לשימוש יום יומי, מסרום טהור של ויטמינים A,E,C ומקרם הבהרה טבעי המכיל תמציות צמחים ושמנים אתריים אשר עובדים בדרך של פירוק המלאנין- אותו חומר הנותן לנו את צבע עורנו אך לעיתים מסיבות שונות גורם להיווצרות כתמים של פיגמנטציה באזורים שונים בגוף.
הקרם והסרום בהיותם טבעיים ובעלי מרקם עדין מעניקים לעור מלבד טיפול בכתמים גם לחות והזנה. תמציות הצמחים והשמנים האתריים שומרים על גמישות, רכות ורעננות העור ומעודדים יצירה ובניה של תאים חדשים ובריאים. שימוש יום יומי בערכת ההבהרה חוסך את הצורך בקרמים נוספים.
לקבלת תוצאות מרביות אופן השימוש המוצלח ביותר הוא להרטיב את הפנים, למרוח מעט סבון פילינג, להקציף ולשטוף במים. סבון הפילינג מנקה ביסודיות את העור מתאים מתים, שאריות איפור, לכלוך וכד מבלי לפגוע במרקם העור ומתאים גם לבעלי עור רגיש במיוחד. הסבון מכיל חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 ואומגה 6 הנמצאות בזרעי הפשתן הטחונים, סבון המופק מסלק סוכר ומינרלים מים המלח, לאחר מכן עם אצבעות לחות למרוח מספר טיפות סרום ויטמינים על כל הפנים ולהספיג ואז למרוח קרם הבהרה AROMA WHITNING יש לחזור על הפעולה בוקר וערב.
הערכה איננה פוטוסנסטיבית וניתן להשתמש בה במשך היום אך מומלץ למרוח מסנן קרינה.

המידע בעמוד זה לקוח רובו ככולו מאתר חברת "עומר הגליל"

 

צמחי מרפא | רכישת צמחי מרפא תרופות טבעיות ותוספי תזונה | פורמולות צמחי מרפא "ראן צמחים"פורמולות סיניות "זן צמחים" | נטורופתיה | איור-וודה | פורמולות איורוודיות |
תוספי התזונה האיכותיים של אנ.אס.פי - NSP - Nature's Sunshine | לאם ולתינוק | לחמים בריאים | RAW FOOD | טופו אורגני "קדיתא" | דמיאנה - תחליף טבק טבעי | קפה אורגני | שוקולד פרא | דבש טבעי "פרחי הגליל" בעל תו תקן של מועצת הדבש | קוסמטיקה טבעית ואורגנית | קוסמטיקה איורוודית | קוסמטיקה טיפולית | קוסמטיקה אורגנית "אננדה"pukka פורמולות אירווודיות ותוספי תזונה | "דר. האושקה" | צ'יוונפראש אורגני | טחינה "אמארה" | סירופ אגבה | גרין מגמה -Green Magma | אורגנול - אנטיביוטיקה טבעית | שפעת החזירים - טיפול ומניעה | מתנות ואריזות שי | תה אולונג - תה ירוק סיני אמיתיאומגה 3 צמחית מזרעי המרווה מרושתת של חברת מרוולס - Marvalousשיפור תפקודי המוח ActivBrain | הפתרון הטבעי לתופעות גיל המעבר Femarelle | הפסקת עישון עם דמיאנה | קליניקה לריפוי טבעי | טיפולי פוריות טבעיים | סדנת ארומתרפיה | פורמולות הבית של חוכמת האדמה - לטיפול טבעי במצבים בריאותיים אקוטיים ושכיחים | הטיפול הטבעי בבעיית קשב וריכוז |
vegetable Omega 3 of Clary Sage - Salvia Sclarea by Marvalous
| הקליניקה החדשה של "חוכמת האדמה" מבחר טיפולים טבעיים מידי מטפלים מקצועיים | Fohow Haicao Gai - מוצר קלציום מדור חדש מאצות-ים | פטריות כוח סיניות בפורמולות עוצמתיות של חברת Fohow |לייבסיטי - בניית אתרים