חוכמת האדמה - מרכז לריפוי טבעי - Professionals - תוספי תזונה רבי עוצמה
דר. האושקה - Dr. Hauschka - מוצרי קוסמטיקה ביו-אורגנית  |  

הצטרפות לרשימת התפוצה
מונה:

תאריך ושעה
 

דף הבית >> תוספי תזונה טבעיים >> Professionals - תוספי תזונה רבי עוצמה
Professionals - תוספי תזונה רבי עוצמה          
 

הודעה: חברת Professionals איחדה את פעילותה עם חברת NSP ישראל וכיום החברה המאוחדת נקראת "נייצ'רס-פרו". המוצרים עדיין ממותגים בנפרד.

לחברת Professionals, קו מוצרי מקצועי ומתקדם ביותר בתחום תוספי התזונה. המוצרים מייצגים ניסיון רב שנים של בכירי המטפלים, חדשנות, טיפול בכלים יעילים ועדכניים המוכיחים את עצמם קלינית יומיום. מייסדי Professionals, ד"ר ראול רודריגז M.D והנטורופת בועז שוורץ N.D, הינם מבכירי אנשי המקצוע בתחום הרפואה הטבעית בישראל.
בחברת Professionals מאמינים במקצועיות הטיפול תוך התאמה מקצועית ואינדיבידואלית, המשקפת את צרכיו התזונתיים והגופניים של המטופל וביחד עם ליווי מקצועי של מטפל. לכן את מוצרי פרופשיונלס שנחשבים כיעילים במיוחד,
לא ניתן למצוא בחנויות או בבתי מרקחת אלא אך ורק בקליניקות המובילות.
להלן רשימת המוצרים של Professionals אותם ניתן למצוא אצלנו. אנו מעדכנים דף זה, כמו גם את החנות המקוונת במוצרים החדשים. בינתיים, ניתן להזמין מוצרים אלו בהזמנה טלפונית בטל. 03-5252512

Total Probiotics Whole net Antioxidants DB Protector
Pro Multi Vit Vitamin D3 liquid Iron Drops
B+C Complex caps Vitamin C + Citrus Bioflavonoids Cool Wave
Magnesium Complex Pro Iron caps Adrenoforce caps
D-Tox caps Tincture D-Tox Pro Noni caps
Bio Curcumin ProCare caps Total Cleans caps
HBP caps CNDD caps X Care caps
Tincture HBP Tincture CNDD Tincture T
    Tincture X
טוטל פרוביוטיקס, 60 כמוסות | Total Probiotics
מוצר הפרוביוטיקה המתקדם בישראל! מוצר מורכב בעל מבנה ייחודי המביא ליעילות שתרם הכרתם.
המוצר מכיל כמות אפקטיבית במיוחד של 12 ביליון חיידקים מ-9 זנים בנותנים כיסוי של אתרים רבים לאורך מע' העיכול. לחיידקים מתווספים סיבים ׂ(FOS) המהווים את מצע הגידול של החיידקים וגורמים לשגשוג יעיל של החיידקים הטובים לאורך מערכת העיכול. ישנה תוספת של ל-גלוטמין שחיונית ליצירת אנרגיה במעיים, אנרגיה המשמשת לתחזוקה ולשיקום המעיים.
פרוביוטיקה מוגדרת כתוספת חיידקים, עדיף חיים שיש לה השפעה מטיבה על האדם ע"י שיפור האיזון המיקרוביאלי במעיים, כלומר יותר חיידקים טובים על חשבון פחות חיידקים מעוררי מחלות
להמשך קריאה
טוטאל קלינס, פרופשיונלס, 60 כמוסות | Total Cleanse
הפתרון לעצירות ולאגירת פסולת במעיים - לניקוי כללי יעיל
טוטאל קלינס הינו מוצר יעיל למצבי עצירות בעיקר, פרי ניסיון קליני של שנים. מוצר הטוטל קלינס הינו טבעי לחלוטין, אינו שוחק את המעיים אינו יוצר תלות או עצלנות מעיים. מוצר יעיל וייחודי לניקוי המעיים וכלל הגוף מפסולת, תפקידו של המוצר הינו לשפר את פעילות המעיים ואת יכולת ניקוי הגוף משאריות ורעלנים.  טוטל קלינס של  PROFESSIONALS מורכב מצמחי מרפא יעילים ביותר מכלל התרבויות הרפואיות: המערבית, הסינית וההודית, דבר המשקף ניסיון טיפולי מצטבר  בקרב מטפלים מובילים המשתפים פעולה עם החברה.
 
גוף נקי ופחות עמוס הינו גוף בריא ואנרגטי יותר הפועל ביעילות רבה יותר.
די בי פרוטקטור, פרופשיונלס, 60 כמוסות | DB Protector
מוצר יחודי ויעיל לאיזון רמות הסוכר ולצמצום תופעות הלוואי וסיבוכי נוירופתיה, המאפיינת את הסכרתיים.
המוצר מכיל שילוב סינרגטי של חומצה אלפא ליפואית ושל כרומיום פיקולינט, במינונים תרפוייתים.
חומצה אלפא ליפואית נחשבת כנוגד חימצון רב עוצמה. רכיב טבעי זה משתתף בתהליכים אנזימטיים, בתהליכי הפקת אנרגיה באמצעות מטבוליזם של פחמימות, סוכרים ושומנים, מגנה במצבי סטרס חמצוני ומסייעת לחולי סכרת והשימוש בה מוביל לשיפור במטבוליזם של סוכרים, לירידה בגליקציה של חלבונים, לשיפור בזרימת הדם לעצבים היקפיים ושיקום של ההולכה בסיבי העצבים.
כרומיום פיקולינט נחשב רכיב תזונתי חשוב המהווה חלק מ"גורם הסבילות לגלוקוז" (GTF)והינו חיוני בוויסות רמות הסוכר בדם, במטבוליזם של אינסולין וחומצות שומן
אול נט אנטיאוקסידנט, פרופשיונלס, 60 כמוסות | Whole net Antioxidants
האטת תהליכים ניוונים ותהליכי הזדקנות.
Whole Net Antioxidant הוא המוצר שנחשב למתקדם ולחכם ביותר בתחום, המכיל את רשת המגן של נוגדי החמצון החיוניים והנחקרים ביותר.
אול נט אנטיאוקסידנט מיועד לשמירה כללית על בריאות הגוף ולשמר את תפקודי המערכות החיוניות באופן אופטימלי. הפורמולה מותאמת לתנאי הסביבה ולאורח החיים המודרני, תומכת בגוף בהתמודדות עם שינויים תלויי גיל. המוצר מחזק את כלי הדם ופעילותאו הלב, מתחזק את שכבת הקולגן ומשפר את מראה העור. מצמצם את הסיכון למחלות ניווניות, תומך בתפקודי המוח והראיה.
פרופשיונלס, 60 כמוסות | Cool Wave
לתמיכה באשה בגיל המעבר.
גלי חום, קושי בהרדמות, עצבנות, יובש בריריות בעיקר יובש וגינאלי, הולם לב, אוסטיאופורוזיס, חולשה, ירידה בחשק מיני ועוד... הם סימפטומים אופייניים המלווים נשים רבות מעט לפני ותוך כדי המנפאוזה – תקוות גיל המעבר אצל נשים.

Cool Wave הינה פורמולה מתקדמת המבוססת על ידע בתורת הצמחים הסיניים והמערביים. המוצר מרוכז במיוחד ומביא לשיפור משמעותי בכל הסימפטומים האופייניים.
 
אדרנופורס, פרופשיונלס, 90 כמוסות | Adrenoforce
פורמולה אדפטוגנית, לתמיכה באדרנל מותש.
פורמולה מתקדמת ופורצת דרך שנועדה לתמוך בתפקודי בלוטת האדרנל וכתוצאה מכך לטפל בקשת רחבה במיוחד של סימפטומים האופיניים לאדם המערבי, החי בסביבה לחוצה ובאורח חיים רווי בסטרס.
אדרנופורס הינו מוצר מתקדם המכיל תמציות מ-4 צמחים ופטריות שנועדו לתמוך בתפקודי בלוטת האדרנל, המכונה הסוללה של הגוף ולספק לגוף את היכולת האמיתי לשיקום תפקודי האדרנל. חוסר איזון בבלוטת האדרנל הפך אחת הבעיות המרכזיות איתן מתמודד האדם כיום.
 
ביו כורכומין, כורכומין 95%, 100 כמוסות | Bio Curcumin 
מוצר מתקדם נוסף מבית Professionals המשלב בין שני מרכיבים המחזקים זה את פעולתו של זה. המוצר מכיל תמצית כורכום סטנדרטית המכילה 95% ביוכורכומין ותוספת ביופרין שהינו מיצוי מיוחד מפלפל שחור, דבר המחזק ומעצים את פעולתו של הכורכום. כורכום המגיע לבדו מתפרק תוך זמן קצר מאוד מהגוף, בעוד ביופרין מעכב את פעולתו של האנזים המפרק את הכורכומין.
שימושים עיקריים: אנטי דלקתי, הכורכומין שבתוכו מתמקד בפעילות אנטי סרטנית, מסייע למערכת העיכול, עוזר בבעיות אלרגניות והוא משמש כצמח אנטי דיכאוני קל. הכורכום בעל אפקט אנטי דלקתי ותומך בכבד.
להמשך קריאה
 
פרו נוני, 100 כמוסות | Morinda Citrifolia - Pro Noni
פרי הידוע בשמו העממי - נוני, הוא זן מיוחד של אנונה - אנונת בר, הגדל באיי האוקינוס השקט, פולינזיה. זהו פרי הפורח 365 ימים בשנה. הפולינזים השתמשו בנוני כבר לפני אלפי שנים ברפואה העממית.
פרי הנוני מטהר את הגוף מרעלים, מחזק ומשפר את תיפקודן של כל מערכות הגוף, כגון המערכת החיסונית, מערכת הנשימה, העיכול, התנועה ומערכת הדם, מעלה את רמת האנרגיה, מרגיע ומשפר מצב הרוח.
עם הזמן נחקרו ונלמדו השפעותיו של הנוני. החוקרים הגיעו למסקנה שאין פרי אחר הדומה לו ויש הסוברים שהנוני נחשב לאחד הגילויים החשובים של המאה.
להמשך קריאה
פרו קר, פרופשיונלס, 60 כמוסות | Pro Care
לאיזון רמות הסוכר
מחלת הסוכרת כוללת בתוכה מצבים רפואיים מגוונים – מעבר לחוסר איזון הסוכר וההשפעה על תפקוד הלבלב, מושפעים גם הכבד, כלי הדם, רמות השומנים בדם ועוד מערכות רבות בגוף. צמחי המרפא המצויים בפרו קר מסייעים בטיפול ואיזון הסוכרת וכן מסייעים בתמיכה כללית בגוף.
המרצה של הפרשת אינסולין בלבלב ו-ויסות רמת סוכר במחזור הדם, השפעה מווסתת על קצב ספיגת הסוכר, מהתריסריון אל הדם, ויסות רמות הסוכר בגוף ומניעת נפילות סוכר, המרצה של ייצור והפרשה של מלחי מרה בכבד, השפעה מווסתת על מנגנון התיאבון במוח, חיזוק זרימת דם פריפרית והגנה על כלי דם.
פרו מולטי ויט, פרופשיונלס, 60 כמוסות | Pro Multi-Vit
מולטי ויטמין ומינרל בתוספת נוגדי חמצון
מוצר המכיל טווח רחב במיוחד של ויטמינים ומינרלים בתוספת תשתית של 8 צמחים העשירים בנוגדי חמצון ומשפרים את הזמינות הביולוגית לספיגה משופרת, זאת בנוסף לפרופיל מלא של חומצות אמינו החשובות בתרומתן לגוף.

פרו מולטי ויטמין עשיר בתמצית אצה אדומה המכילה את האסתקסנטין הנחשב לנוגד החמצון היעיל בעולם.
 
ויטמין C פרופשיונלס, 100טבליות | Vitamin C + citrus favonoids
בעל ריכוז גבוה וספיגה מעולה
בשונה מ-97% מבעלי החיים ומרוב היונקים, בני האדם אינם מסוגלים לייצר ויטמין C בעצמם. לפיכך יש להשיגו מן המזון.

ויטמין C של PROFESSIONALS אינו חומצי, לא גורם לגירוי במערכת העיכול ונספג בצורה מעולה, הודות לביופלבנואידים – אנטיאוקסידנטים חזקים המשפרים וחיוניים לספיגתו בגוף.
 
בי קומפלקס, פרופשיונלס, 60 כמוסות | B+C Complex
בי קומפלקס הנו אנטי סטרס בעל הרכב רחב במיוחד
קבוצת ויטמיני B חיוניים ל: חילוף חומרים, יצור אנרגיה, יצור דם, תפקוד תקין של מערכת העצבים, שיקום רקמת שריר, יצור הורמונים ופרוק רעלים. משמשים גם למניעה וטיפול בדיכאון ובחרדה.
חשוב לצרוך את קבוצת ויטמיני B יחד, בשל האפקט הסינרגטי ביניהם. B+C Comlpex של Professionals מצטיין ברמות גבוהות במיוחד של ביוטין ושל ויטמין B12 בצורתו המתקדמת - מתיל קובאלמין שמחסור בהם שכיח מאוד בקרב חולים במחלות מעיים זיהומיות. המוצר מכיל ויטמין C, אנטי אוקסידנט שתורם לסינרגיה בין הויטמינים. בנוסף עשיר באבץ ובמגנזיום, המבטיח ספיגה איכותית של הויטמינים ולאורך זמן.
 
מגנזיום קומפלקס, פרופשיונלס, 100 כמוסות | Magnesium Complex
המגנזיום המתקדם בישראל
נחשב למינרל הרביעי בשכיחותו בגוף האדם ובעל תפקיד פיזיולוגי חשוב בגוף. הוא דרוש להתכווצות תקינה של השרירים, כולל שריר הלב ושרירי כלי הדם, ובכך תומך בבריאות הלב והשרירים.

המגנזיום נחשב לקואנזים המשמש ליותר מ-300 תהליכים בגוף האדם, מסייע בשמירה על תפקוד תקין של מערכת השרירים והעצבים, שומר על קצב לב סדיר, תומך במערכת החיסון, ומסייע לאיזון רמות הסוכר בדם.
 
פרו אירון כמוסות ברזל פרופשיונלס, 100 כמוסות | Pro Iron
תוסף הברזל המהפכני והיעיל בישראל!
פרו אירון כמוסות ברזל כוללות ברזל ביסגליצינאט ממקור צמחי, הנחשב ברזל עדין ובעל ספיגה איכותית במיוחד בשילוב עם צמחים וויטמין C המשפרים את זמינותו.

כמוסות PRO IRON מכילות את כמות הברזל הגדולה ביותר עם מעטפת הויטמינים החשובה לתפקוד משק הברזל זאת בנוסף לצמחי מרפא המשפרים את הזמינות. המוצר אינו גורם עצירות או חוסר נוחות במעיים.
 
טיפות ברזל לילדים ומבוגרים, 30 מ"ל | Iron Drops
ברזל תומך במערכת החיסון ומאפשר לכדוריות דם אדומות לשאת חמצן לתאים ולרקמות. הברזל אף חשוב ליצירת אנרגיה מהמזון. הוא חיוני לתפקוד תקין של הלב, הכבד, מערכת העיכול, השלד, השרירים והמוח.
ברזל גלוקונט הינו ברזל ממקור צמחי, נחשב ברזל עדין ובעל ספיגה איכותית במיוחד בשילוב עם צמחים או ויטמין C המשפרים את זמינותו.
טיפות ברזל הינה צורה נוחה, יעילה וזמינה לנטילת ברזל המתאימה לילדים ומבוגרים כאחד, אינן גורמות עצירות או חוסר נוחות במעיים.
בטיפות ברזל משולבים צמחי מרפא המחזקים ומשפרים את פעילות הברזל.
להמשך קריאה
ויטמין D3, ריכוז 400 יחב"ל בטיפה, 30 מ"ל
ייחודו של ויטמין D הוא שלא כמו ויטמינים אחרים הנקלטים לגופנו דרך המזון, קרינת השמש היא המקור הכמעט יחידי לייצורו בגופנו, אין אפשרות
מעשית להגיע לרמות סבירות של הויטמין ללא חשיפה מספקת לשמש ו/או צריכתו כתוסף מזון.
Professionals שמחה להציג מוצר חדש - ויטמין D3 בטיפות.
במחקר שנערך ע"י צוות באוניברסיטת תל אביב, ביה"ח שיבא, אוניברסיטת בן גוריון והמוסד למחקר בנווה זוהר - ים המלח, התברר שמרבית אוכלוסית ישראל הבוגרת והעובדת נמצאת במצב של מחסור בויטמין D.מחקר זה מצטרף למחקר שבוצע בילדים בגילאי 3 חודשים עד 19 שנים ע"י רופאי הילדים דר. ג'ררד קורשייא ודר. לבנה קורשייא, שבו נראה שגם רוב ילדי ישראל נמצאים במצב של חוסר בויטמין D.
להמשך קריאה
די טוקס, פרופשיונלס, 100 כמוסות | D-Tox caps
פורמולה ייחודית התומכת בכבד.
מוצר המבוסס על מיצוי נוזלי של  צמחי מרפא המשמשים את המערב והמזרח, ומשלב את החוכמה והנסיון הטיפולי שנצבר במשך מאות בשנים בשימוש בצמחי מרפא אלה. מיצוי הצמחים עבר מיסוך טעם מתקדם כדי להקל על נטילתו.

על פי התרבות הסינית הקלאסית, על כל אדם לעבור תהליך ניקוי –דטוקסיפיקציה פעם - פעמיים בשנה בזמן עונות המעבר: אביב וסתיו.
די טוקס, פרופשיונלס, 200 מ"ל | D-Tox 200
פורמולה ייחודית התומכת בכבד.
מוצר המבוסס על מיצוי נוזלי של  צמחי מרפא המשמשים את המערב והמזרח, ומשלב את החוכמה והנסיון הטיפולי שנצבר במשך מאות בשנים בשימוש בצמחי מרפא אלה. מיצוי הצמחים עבר מיסוך טעם מתקדם כדי להקל על נטילתו.

על פי התרבות הסינית הקלאסית, על כל אדם לעבור תהליך ניקוי –דטוקסיפיקציה פעם - פעמיים בשנה בזמן עונות המעבר: אביב וסתיו.
 
טינקטורה T פרופשיונלס, 200 מ"ל | Tincture T
טיפול מיידי ויעיל בתולעי מעיים
תולעים במעיים מצריכות טיפול מיידי. ניתן להבחין בהן בצואה של הילד / מבוגר ולעתים יהיו גם גירודים באזור פי הטבעת. ישנם ילדים המגלים אי שקט, קושי להירדם, עצבנות, התקפי זעם ועוד בגלל תולעים. אצל בנות יכולות התולעים לעבור לנרתיק, אם לא תטופלנה.

בתולעים ניתן להדבק שוב מחדש מהר מאוד ולכן במקרה של הדבקות חוזרות מומלץ כי כל המשפחה תעבור טיפול.
 
כמוסות צמחים איקס קר, פרופשיונלס, 60 כמוסות | X- Care Caps
חברת Professionals® גאה להציג את הדור הבא בתחום המלחמה במזהמי מעיים. כמוסות איקס קר. מנסיונינו, מזהמים על פי רוב לא מגיעים כבודד אלא כמספר מזהמים המזהים את חולשת הגוף ומנצלים זאת לשגשוג במעיים, כמו שנאמר: אין פרעושים בלי פשפשים....

Care X הינה פורמולה המטפלת בצורה רחבת טווח ויעילה ברוב המזהמים הידועים לנו בישראל ועכשיו בצורת נטילה פשוטה וקלה - כמוסות!
טינקטורה X איקס, פרופשיונלס, 200 מ"ל | Tincture X
פורמולה רחבת טווח לטיפול במזהמי מעיים
טינקטורה X מטפלת בצורה רחבת טווח ויעילה ברוב המזהמים הידועים לנו בישראל. זיהומים במערכת העיכול יכולים להיגרם ממגוון נרחב של מזהמים – החל מתולעים, אמבות, פרזיטים, חיידקים (כולל הליקובקטר פילורי), בלסטוציטים ועד לקנדידה רב מערכתית.

צמחי המרפא בפורמולה ייחודית זו ידועים כבעלי תכונות נוגדות מזהמים, מחזקי מערכת חיסון ומשקמי מערכת העיכול.
 
כמוסות HBP, פרופשיונלס, 60 כמוסות | HBP Caps
הפתרון הטבעי לחיידק ההליקובקטר פילורי
פורמולה טבעית המבוססת על תמציות צמחי מרפא מרוכזים במיוחד, בשילוב חלקי הצמח השלמים בכדי לקבל מקסימום חומרים פעילים. הפורמולה פועלת במכה מישורים בכדי להביא לחיסול חיידק ההליקובקטר פילורי והשמדתו.
החיידק ידוע כחיידק המזהם את מערכת העיכול ומגביר את הסיכוי לחלות בסרטן הקיבה או המעי, עיקר התודעה הקשורה לחיידק היא סביב גרימתו לאולקוס – כיב פפטי. מסתבר כיום כי יותר ויותר אנשים החל מגיל הגן ובאחוזים הרבה יותר גבוהים –אצל מבוגרים סובלים מהחיידק. חשוב לציין: החיידק מדבק וטיפול מוצלח צריך להיות טיפול זוגי ולפעמים אף משפחתי בכדי להביא להבראה מוחלטת.
טינקטורה HBP - הטיפול הטבעי והיעיל בחיידק הליקובקטר-פילורי
לצד הפתרונות של הרפואה הקונבציונלית מציעה הרפואה הטבעית טיפול טבעי ויעיל כנגד חיידק ההליקובקטר פילורי. פורמולת HBP מציעה טיפול טבעי בחיידק באמצעות שילוב מיוחד של צמחי מרפא. הפורמולה מצליחה להגביר את הפעילות חיסונית המקומית, לחזק ולתקן את הריריות שנפגעו מהחיידק, להגביר את זרימת הדם המקומית ולהשמיד את החיידק.

למידע מורחב אודות המוצר, חיידק ההליקובקטר-פילורי והטיפול בו

200 מ"ל
כמוסות CNDD,פרופשיונלס, 60 כמוסות | CNDD Caps
הטיפול בכמוסות לקנדידה
מוצר טיפולי במקרי קנדידה כלל מערכתית. המוצר מגיע בכמוסות. המוצר הוכיח יעילות רבה מבחינה קלינית והוא מושתת על צמחי מרפא רבי עוצמה, מערביים וסיניים שעברו מיצוי אלכוהולי בכדי להינות מכלל החומרים הפעילים כתמציות צמחים בשילוב עם הצמחים המלאים.
הצמחים פועלים בסינרגטיות במספר מישורים: פעילות אנטי פטרייתית, חיזוק מערכת החיסון, שיפור תפקודי מערכת העיכול והרחקת חומרי פסולת שהינם תוצר של הטיפול המוצלח.
טיפול קנדידה יעיל מעלים את כל הסימפטומים ומביא לאיזון ואנרגטיות חדשות שלא הכרתם.
טינקטורה CNDD - פורמולת צמחים לטיפול בקנדידה
מוצר איכותי לטיפול בקנדידה כלל מערכתית. התכשיר הוכיח יעילות קלינית ומבסס על צמחי מרפא חזקים מעולם הרפואה הסיני וההודי. הצמחים מספקים פעילות אנטי פטרייתית, תרומה לחיזוק מערכת החיסון, שיפור תפקודי למערכת העיכול והרחקה של חומרי פסולת.
 הרכיבים הפעילים בתכשיר הם : דבקה זיפנית, מנטה, פרילה, לאפאשו, ציפורן, שן הארי, שוש קירח, גדילן מצוי וסופורה. בכל אחד מהרכיבים אפשר למצוא חומרים פעילים בעלי סגולות ריפוי וחיטוי. התכשיר משמיד את חיידקי הקנדידה תוך שיקום מערכת העיכול וטיפוח החיידקים הטובים במערכת.

להמשך קריאה


צמחי מרפא | רכישת צמחי מרפא תרופות טבעיות ותוספי תזונה | פורמולות צמחי מרפא "ראן צמחים"פורמולות סיניות "זן צמחים" | נטורופתיה | איור-וודה | פורמולות איורוודיות |
תוספי התזונה האיכותיים של אנ.אס.פי - NSP - Nature's Sunshine | לאם ולתינוק | לחמים בריאים | RAW FOOD | טופו אורגני "קדיתא" | דמיאנה - תחליף טבק טבעי | קפה אורגני | שוקולד פרא | דבש טבעי "פרחי הגליל" בעל תו תקן של מועצת הדבש | קוסמטיקה טבעית ואורגנית | קוסמטיקה איורוודית | קוסמטיקה טיפולית | קוסמטיקה אורגנית "אננדה"pukka פורמולות אירווודיות ותוספי תזונה | "דר. האושקה" | צ'יוונפראש אורגני | טחינה "אמארה" | סירופ אגבה | גרין מגמה -Green Magma | אורגנול - אנטיביוטיקה טבעית | שפעת החזירים - טיפול ומניעה | מתנות ואריזות שי | תה אולונג - תה ירוק סיני אמיתיאומגה 3 צמחית מזרעי המרווה מרושתת של חברת מרוולס - Marvalousשיפור תפקודי המוח ActivBrain | הפתרון הטבעי לתופעות גיל המעבר Femarelle | הפסקת עישון עם דמיאנה | קליניקה לריפוי טבעי | טיפולי פוריות טבעיים | סדנת ארומתרפיה | פורמולות הבית של חוכמת האדמה - לטיפול טבעי במצבים בריאותיים אקוטיים ושכיחים | הטיפול הטבעי בבעיית קשב וריכוז |
vegetable Omega 3 of Clary Sage - Salvia Sclarea by Marvalous
| הקליניקה החדשה של "חוכמת האדמה" מבחר טיפולים טבעיים מידי מטפלים מקצועיים | Fohow Haicao Gai - מוצר קלציום מדור חדש מאצות-ים | פטריות כוח סיניות בפורמולות עוצמתיות של חברת Fohow |לייבסיטי - בניית אתרים